Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vieta

Žvejų g. 2, Vištytis, LT-70037 Vilkaviškio r.

Kontaktai

37069912121
Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Video medžiaga apie sodybą „Poilsis Vištytyje“

Norintiems pailsėti ir turiningai praleisti laiką – Jūsų laukia erdvi kaimiško tipo sodyba su etnografiniais elementais. Ji įsikūrusi pačiame Vištyčio miestelyje ant gražaus 1660 ha ežero kranto (10 m nuo ežero).

Sodyboje pastatyti aštuoni rąstiniai namai, turintys modernią vidaus įrangą ir visus patogumus.

Tai ideali vieta mėgstantiems ramų bei aktyvų poilsį. Mėgstantiems šurmulį ir pramogas – paruošta puiki pokylių salė, kuri talpina 65 žmonių. Tai puikus pasirinkimas švęsti jubiliejus, šeimos bei kitas šventes.

Svečiams pageidaujant, galime suteikti ne tik nakvynę, bet ir paruošti pusryčius bei visapusį aptarnavimą. Čia Jūs rasite visus miesto patogumus jaukioje kaimiškoje aplinkoje.

Šioje sodyboje visada puiku!

Sodyboje įrengta naujovė – stiklo kupolas-pirtis su panoraminiu vaizdu į ežerą!

Visais metu laikais galite pasimėgauti karštuose kubiluose (japoniška pirtis).

Pavasarį atversite langus ir Jus maloniai nuteiks atbundanti gamta.

Vasarą iš miego žadins ir ilgai miegoti neleis viliojanti vasaros saulė, vandens sportas, pasiplaukiojimas elektrinėmis valtimis. Dar viena naujovė – naujos elektrins valtys ir nauji penkiaviečiai vandens dviračiai su deginimosi aikštelėmis.

Išsiilgusių gamtos ramybės laukia žvejyba, malonios dienos bei vakarai besiirstant valtelėmis, vandens dviračiais. Taip pat Jūsų laukia įrengtas šildomas baseinas su vandens čiuožykla.

Lietingą, vėjuotą rudenį ežero bangų mūša, besidaužanti į ežere stovinčios pavėsinės kraštus, primins pasibaigusią vasarą.

Vėsiais, žvarbiais rudens bei žiemos vakarais padės susikurti romantišką nuotaiką bei visada sušildys ir leis pasvajoti jaukus židinys, vaikučiams – pasivažinėjimas rogėmis.

Mėgstantys sportą, jėgas galės išbandyti krepšinio aikštelėje ar naujai įrengtoje tinklinio aikštelėje. Be to, sodyboje atnaujinta sporto salė su treniruokliais ir įrengti nemokami žaidimų automatai svečiams.

Žiemą Jūsų laukia slidinėjimo trasos su slidinėjimu naktį (turime nuomoti VIP klasės slides), ledo ritulio aikštele, ledo ritulio čempionatai. Ramaus poilsio mėgėjams siūlome biliardą, stalo tenisą ir kitus stalo žaidimus. Ekstremalių pojučių mėgėjams siūlome pasivažineti sniego motociklais. Visais metu laikais autobusiuku arba dviračiais organizuojamos ekskursijos po lankytinas Vištyčio vietas. Turėsite galimybę aplankyti Vištyčio regioninį parką, liaudies muziejų, visus tris piliakalnius, bažnyčią, šventąjį šaltinį, pamatyti didįjį Vištyčio akmenį bei susipažinti su Vištyčio istorija. Čia jus pamatysite daugiau negu tikitės!

Tai puiki vieta ilsėtis tiek vienišiems, tiek įsimylėjelių porelėms, šeimoms su vaikais bei draugų kompanijoms!

Sodyboje galite naudotis ir bevieliu internetu.

Nakvynės kaina 1 žm. 20–30 eur.

Visos sodybos kaina 1000–1600 eur.

Atvykimas į sodybą 14-16 val., išvykimas 12 val.

Laivas Labanore

Laivas Labanore

Pramoginio-turistinio laivo nuoma Aiseto-Galuonio ežeruose Labanoro regioniniame parke šeimos kompanijoms, įmonės kolektyvams, šventėms, poroms. Tai dviejų aukštų laivas – pirmasis pilnai tentuotas, pritaikytas bet kokioms oro sąlygoms. Pirmame aukšte rasite stalą su...

2BUO

2BUO

Apie 2BUO Tai kas keliauja į dubenį yra viena didelė maisto piramidė. Mūsų kuriamas patiekalas padės kūnui gauti visas reikiamas medžiagas, pamatyti naują daržovių, kruopų, riešutų, sėklų skonį atrasti nepažintus skonius ir jų derinius. Dubuo, tai grožis akims,...

14Horses Brasserie

14Horses Brasserie

Apie 14Horses Brasserie PARAGAUK BALTIJOS Braserija „14Horses“ yra įsikūrusi pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Prieš daugelį metų dabartinės braserijos vietoje buvo įkurdintos kilmingos šeimos arklidės. Tais laikais buvo sakoma, jog reikia turėti 14 žirgų, kad...

Aloha

Aloha

Apie Aloha Gardžios virtuvės šefo improvizacijos - nuo jūsų pamėgtų grilio iki skaniausių viduržemio jūros patiekalų. Gėrimai, padėsiantys papildyti skonį. Moderniai jaukus interjeras ir malonus aptarnavimas. Ragaukite, atraskite skonį…

Artistai PUB

Artistai PUB

Apie Artistai PUB Šviežias, vietoje gaminamas maistas, mūsų kepta duona bei bandelės. Viską gaminame savo rankomis, todėl natūralu, kad kartais ir suklystame. Nepykite, pasakykite kas negerai, mes būtinai pasitaisysime. Pasaulis keičiasi, mes norime keistis kartu. Jei...

Amandus

Amandus

Apie Amandus Virtuvės virtuozas Deivydas Praspaliauskas, ne kartą išrinktas geriausiu Lietuvos šefu, savo restorane “Amandus” subūrė kūrybingą ir jaunatvišką komandą ir kartu kuria tobulas patirtis degustacinių vakarienių metu. Į Vilniaus senamiestyje esantį restoraną...